Vážany - Zjednodušená verze stránek

Aktuality - Český pochod za mír

U příležitosti osvobození naší vlasti od fašismu a pro zdůraznění potřeby míru na celém světě, Vás občanská iniciativa zve na český pochod za mír, který se uskuteční v pondělí dne 1. května v Uherském Hradišti. Začátek pochodu je v 17 hodin na Mariánském náměstí.

„Vážení občané,

U příležitosti osvobození naší vlasti od fašismu a pro zdůraznění potřeby míru na celém světě, Vás občanská iniciativa zve na český pochod za mír, který se uskuteční v  pondělí dne 1. května v Uherském Hradišti. Začátek pochodu je v 17 hodin z Mariánského náměstí a zakončen bude u pomníku obětem druhé světové války na náměstí Míru. Akce je bez politiků a koná se po celé České republice ve dnech připomínajících osvobození naší vlasti. Přijde 1. května vyjádřit podporu míru účastí v pochodu.“

Datum vložení: 26. 4. 2023 8:54
Datum poslední aktualizace: 26. 4. 2023 8:55