Vážany - Zjednodušená verze stránek

Aktuality - Pozvánka do Starého Města

Akce pro každou rodinu s názvem Stavíme budoucnost aneb inspirujeme se přírodou.
Sobota 2.10.2021 od 9.00 do 16.00 hodin v areálu Střední odborné školy a Gymnázia Staré Město.

Tatínci, maminky, babičky a dědečkové přijďte se podívat anebo zavzpomínat, jak se u nás v regionu stavělo a v budoucnosti bude stavit. Vše se dozvíte v sobotu 2. října od 9.00 do 16.00 hodin v areálu Střední odborné školy a Gymnázia Staré Město, bývalá zemědělka. Akce se koná za každého počasí a vstup je zdarma.

Akce pro každou rodinu s názvem Stavíme budoucnost aneb inspirujeme se přírodou nabídne pohled na nejmodernější stavební materiály a technologie. Pro děti bude připravena na šesti stanovištích dovednostní hra, kdy se mohou stát Stavebními mistry. Souběžně s hrou bude připravena kreativní a sportovní zóna a kdo najde kuráž může usednout i za opravdový bagr. Více informací na Facebooku Stavíme budoucnost.

Datum vložení: 24. 9. 2021 11:43
Datum poslední aktualizace: 24. 9. 2021 11:44